İade ve Değişim Koşulları

Kişiye Özel Ürünlerin İptal ve İadesi

Kafa ölçüleriniz alınarak kişiye özel hazırlanan gerçek saç peruklarımızın iadesi mümkün değildir. İptal seçeneğimiz , " Siparişiniz onaylandı" aşamasına kadar, yani ürün hazırlanmadan öncesine kadar geçerlidir..Ürün işleme alındıktan sonra sipariş iptali yapılamaz. Mail veya telefonla bize ulaşabilirsiniz. 

luxfame.shop@gmail.com

0531 227 75 87

-Mağaza stokta bulunmayan, yurt dışından gönderimi sağlanan ürünler sipariş süresince, transit halindeyken ve ürün ulaştığında iade edilemez. Ürün ayıplı bir ürünse iade koşullarını yerine getirmek suretiyle iptali gerçekleşebilir.

-Kullanıcı hatası ile (düşme, çarpma vb.) hasar gören ürünler iade alınamamaktadır.

Diğer Ürünlerin İptal ve İadesi

Sitemizden almış olduğunuz ürünün ayıplı çıkması dışında, tül peruklarımızın etiketi koparılmış, tülü kesilmiş, ambalajı açılmış, sağlık açısından tehlike arz edebilecek veya tekrar kullanılamayacak ürünlerin iadeleri kabul edilmeyecektir. (Örneğin kullanım esnasında vucut ile birebir temas gerektiren ürünler)

-Ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren (7) günlük süreç içerisinde faturası ile beraber iade edebilirsini. İadenizi gönderdikten sonra, kargo firmasının göndermiş olduğu gönderi kodu, sipariş numaranız ve iade sebebiniz, lütfen luxfame.shop@gmail.com adresimize e-mail atın.

-Ürünü iade etmeniz durumunda, ürün bize ulaştıktan 7-10 iş günü içerisinde, ödemeniz gerçekleştirdiğiniz şekilde size iade edilmektedir. Kredi kartı ile ödeme yapan siparişlerin ödemesi, ödeme yapılan kredi kartına 1-7 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

-Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmamasını ya da koli bandı kullanılmamasını rica ederiz. Aksi halde iade işlemi gerçekleştirilemeyecektir.

 

Cayma Hakkının Geçerli Olmadığı Ürünler

-Alıcının isteği ile kişiye özel üretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak, kişiye özel hale getirilen ürünler. (Kişiye özel hazırlanan gerçek saç tül peruklar/tepelikler )

-Niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ürünler (hijyenik durumu hassas olan ürünler).

 İade süreci nasıl işliyor?

İade sürecinde kargo bedeli alıcıya aittir. 

Tarafınıza ulaşmış siparişlerin iptali ve iadesi ürünler Luxfame Hair'e ulaştıktan sonra 7-10 iş günü içinde, ödemenin gerçekleştirildiği şekilde yapılmaktadır.

Kredi kartı ile ödemesi yapılan siparişlerin iadesi, ödeme yapılan kredi kartına 1-7 iş günü içinde yapılmaktadır. Ödemenin kredi kartına taksit seçeneği ile yapıldığı takdirde ise ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay ödemenin yapıldığı kredi kartına iade edilecektir. Bu prosedür; Lux Fame tarafından değil, bankanız tarafından belirlenmiştir.

Havale/EFT ya da Kapıda Ödeme ile yapılan ödemelerde ise, iade müşteri adına kayıtlı hesap bilgileri alınarak Havale/EFT yoluyla 1-7 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.

*Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade edilebilmesi için, satın alınan ürünün orjinal kutusunda ve içerisine bulunan ambalajlara zarar gelmemiş olması, faturası ve aksesuarlarıyla ürünün hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir..