İade ve Değişim Koşulları

 

-İnsan saçı ürünler, kişiye özel hazırlandığından dolayı sipariş süresince ve teslim alındığında iade edilemez.

-Mağaza stokta bulunmayan, yurt dışından gönderimi sağlanan ürünler sipariş süresince, transit halindeyken ve ürün ulaştığında iade edilemez.

-Kullanıcı hatası ile (düşme, çarpma vb.) hasar gören ürünler iade alınamamaktadır.

-Ürünü; faturası, orijinal kutusu, orijinal ambalajı ve kesilip kopartılmamış etiketi ile birlikte, yanında gönderilen dokümanlar ve tüm aksesuarlar da dahil edilerek göndermeniz gerekmektedir. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir

-Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmamasını ya da koli bandı kullanılmamasını rica ederiz. Aksi halde iade işlemi gerçekleştirilemeyecektir.

-Kullanım sırasında vücuda temas eden ürünler iç çamaşırı, hijyen pedi olmayan mayo-bikini, ürünler hijyenik sebeplerle iade edilememektedir.

 İade süreci nasıl işliyor?

Tarafınıza ulaşmış siparişlerin iptali ve iadesi ürünler Lux Fame'e ulaştıktan sonra 7-10 iş günü içinde, ödemenin gerçekleştirildiği şekilde yapılmaktadır.

Kredi kartı ile ödemesi yapılan siparişlerin iadesi, ödeme yapılan kredi kartına 1-7 iş günü içinde yapılmaktadır. Ödemenin kredi kartına taksit seçeneği ile yapıldığı takdirde ise ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay ödemenin yapıldığı kredi kartına iade edilecektir. Bu prosedür; Lux Fame tarafından değil, bankanız tarafından belirlenmiştir.

Havale/EFT ya da Kapıda Ödeme ile yapılan ödemelerde ise, iade müşteri adına kayıtlı hesap bilgileri alınarak Havale/EFT yoluyla 1-7 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.

Ürünümü nasıl değiştirebilirim?

Hijyen kuralları gereği aldığınız üründe değişim gerçekleştirilememektedir.